Hakkımda

Eray Kağan Şimşek Kimdir?

Eray Kağan Şimşek. 1987 doğumlu. Kütahya Fen Lisesi’ni bitirdikten sonra 2011 yılında TOBB ETÜ İşletme Bölümü’nde burslu okudu ve mezun oldu. “Performans Değerlendirme Yöntemi olarak Uyum Yüzey Kuramı” üzerine akademik bir çalışma yaptı. Bankacılık örneği üzerinden yaptığı çalışması Verimlilik Dergisi’nde yayınlandı. (NK Modeli, Karmaşık Sistemler Yaklaşımı, Kemal İlter ile birlikte makale yayını (2012), Verimlilik Dergisi (2012/1), 89-106)

TOBB ETÜ Ortak Eğitim Programları kapsamında satış-pazarlama, mali işler ve iş geliştirme alanlarında deneyim kazandı.

Okul yılları boyunca mesleki kazanımların yanı sıra sosyal faaliyetlerde yer aldı. Okul tanıtım ofisinde çalıştı. Okul şenliklerinde görev aldı. Rock topluluğu başkanlığını yürüttü ve gençlik yıllarında konser-festival organizasyonları yaptı.

2012-2015 yılları arasında Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nde Özel Kalem olarak çalıştı. İşi sayesinde genç yaşta Türkiye’nin 64 ilini ve farklı ülkeleri gezme fırsatı oldu. Özel Kalem Müdürlüğü’nden sonra yaklaşık bir seneye yakın satış ve pazarlama müdürlüğü yaptı. 2016 senesinde kendi girişimiyle Meeting, Incentive, Congress, Event sektöründe firmasını kurdu. Kamuda ve özel sektörde Planlama, Operasyonel Takip, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Yeni Portföy Kazanımı, Finansal Kontrol alanlarında tecrübeler edindi.

2019 senesinde evlendi ve İstanbul’a taşındı. Şu an ihracat alanında faaliyet gösteren özel bir şirkette Yurt dışı Bölge Satış Yöneticiliği yapmaktadır. Dış Ticaret Uzmanlığı, Ürün Yönetimi ve Değer Odaklı Satış eğitimlerine katıldı. Yeditepe Üniversitesi & İstanbul Nlp iş birliğiyle yapılan “Eğiticinin Eğitimi” programına katıldı ve sertifikasını aldı.

Çoçukluk yıllarında güreş eğitimi aldı ve uzun yıllar antremanlara devam etti. Lise yıllarında halk oyunları ekibinde yer aldı. Ege yöresi ve Efe oyunlarıyla yarışmalara katıldı. Amatör olarak müzikle ilgilenmekte ve davul çalmaktadır. Stüdyo Dj Müzik Akademisi’nde DJ eğitimleri aldı. Doğa sporları ve koşuyla ilgilenmektedir. Motosiklet sever. Video kurgu, ses sistemleri ve yazılım konularına ilgilidir.

%d blogcu bunu beğendi: